Archive | Догляд за руками

RSS feed for this section

Приведіть в порядок Ваші руки за кілька днів!

-D5MBgQyhswЖіночі руки – красиві, ніжні, витончені, тендітні. Про них ми найчастіше забуваємо. Саме вони найбільше подразнюються вітром і морозом. Прання, прибирання, готування – домашні справи, які негативно вливають на стан шкіри наших рук. Наші руки бувають і обвітрені, і подряпані, і обпечені, бо ж ними роблено-перероблено. Кожна жінка хоче, щоб їй цілували руки, щоб вони мали красивий і ніжний вигляд. Д оглянуті руки – жіноча привілея. Догляд за руками – необхідна щоденна процедура, яка під силу кожній жінці.
Показати повністю..
Відомо – руки старіють не від років, а від того, що їх не доглядають, тому шкіра рук пересушується. А щоб цього не сталося про них потрібно постійно турбуватися. В магазині «Просто натурально» Ви знайдете ідеальні засоби захисту для шкіри Ваших рук. З нашими натуральними засобами українського виробництва Ви повернете здоровий вигляд шкірі Ваших рук і вони будуть радувати Вас своєю красою.

Крем – гель для рук має легку гелеву текстуру, не залишає відчуття липкості. Збагачений оліями абрикосової кісточки, органи та ефірними оліями лимону, апельсину, бергамоту, помаранчу, які дбайливо зволожують та освіжають шкіру рук.