Приведіть в порядок Ваші руки за кілька днів!

-D5MBgQyhswЖіночі руки – красиві, ніжні, витончені, тендітні. Про них ми найчастіше забуваємо. Саме вони найбільше подразнюються вітром і морозом. Прання, прибирання, готування – домашні справи, які негативно вливають на стан шкіри наших рук. Наші руки бувають і обвітрені, і подряпані, і обпечені, бо ж ними роблено-перероблено. Кожна жінка хоче, щоб їй цілували руки, щоб вони мали красивий і ніжний вигляд. Д оглянуті руки – жіноча привілея. Догляд за руками – необхідна щоденна процедура, яка під силу кожній жінці.
Показати повністю..
Відомо – руки старіють не від років, а від того, що їх не доглядають, тому шкіра рук пересушується. А щоб цього не сталося про них потрібно постійно турбуватися. В магазині «Просто натурально» Ви знайдете ідеальні засоби захисту для шкіри Ваших рук. З нашими натуральними засобами українського виробництва Ви повернете здоровий вигляд шкірі Ваших рук і вони будуть радувати Вас своєю красою.

Крем – гель для рук має легку гелеву текстуру, не залишає відчуття липкості. Збагачений оліями абрикосової кісточки, органи та ефірними оліями лимону, апельсину, бергамоту, помаранчу, які дбайливо зволожують та освіжають шкіру рук.

No comments yet.

Залишити відповідь